Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Suomen Toimitilakaluste Oy 

Puh. 020 778 0860
Hiltusentie 27, 90620 Oulu
myynti@toimitilakaluste.fi
Sijainti kartalla >

Puh. 040 503 0550
Yrittäjänkatu 3, 65380 VAASA
Sijainti kartalla >

Suomen Toimitilakaluste on varastoratkaisuiden ja teollisuuden työpisteiden pitkän linjan asiantuntija. Olipa projektisi pieni tai suuri, asiantuntijamme ovat apunasi!

Myynti

Pasi Laine

Myynti ja varasto
Puh. 020 776 8280 / GSM 040 482 4165
pasi.laine@toimitilakaluste.fi

TapioKetela

Tapio Ketelä

Myynti, Pohjanmaa
Puh. 040 1306 300
tapio.ketela@toimitilakaluste.fi

Jukka_Backman

Jukka Backman

Myynti / Försäljning, Keski-Pohjanmaa ja Pohjanmaa
Puh. 040 484 3302
jukka.backman@toimitilakaluste.fi

Marika Rantala

Marika Rantala

Myynti / Försäljning, Pohjanmaa
Puh. 040 503 0550
marika.rantala@toimitilakaluste.fi

Pekka Ketelä

Myynti ja varasto, Pohjanmaa
Puh. 040 147 2550
pekka.ketela@toimitilakaluste.fi

Anne Vesala

Talous ja markkinointi
020 778 0863 / GSM 040 708 2442
anne.vesala@toimitilakaluste.fi

Asennus ja huolto

Henri Pajukoski

Asennus ja huolto, varastoautomaatit
GSM 040 417 7725
henri.pajukoski@toimitilakaluste.fi

Haluatko kokonaisvaltaisen suunnitelman ja
kalustuksen varastoosi ja työtilaasi?

Etusivun lomake