Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Suomen Toimitilakaluste Oy / Intolog Oulu

Puh. 020 778 0860
Hiltusentie 27, 90620 Oulu
myynti.oulu@intolog.fi
Sijainti kartalla >



Toimintamme laajentuessa Keski-Pohjanmaan ja Pohjanmaan alueelle yrityksen nimi on muuttunut Suomen Toimitilakaluste Oy:ksi. Jatkamme edelleen Intolog-ketjun jäsenenä. Elokuun alussa avaamme toimipisteen Vaasaan, Yrittäjänkatu 3, 65380 VAASA.

Myynti

Jorma Vesala

Myynti
Puh. 020 778 0862 / GSM 0400 603 325
jorma.vesala@intolog.fi

Kaj Katainen

Myynti
Puh. 020 7780861/GSM 040 8092988
kaj.katainen@intolog.fi

Risto Kellokumpu

Myynti
Puh. 020 778 0867 / GSM 040 635 8335
risto.kellokumpu@intolog.fi

Pasi Laine

Myynti ja varasto
Puh. 020 776 8280 / GSM 040 482 4165
pasi.laine@intolog.fi

Anne Vesala

Talous ja markkinointi
020 778 0863 / GSM 040 708 2442
anne.vesala@intolog.fi

Asennus ja huolto

Eero Suutari

Asennus
GSM 040 505 9381
eero.suutari@intolog.fi

Veli Hauru

Asennus
GSM 040 763 6673
veli.hauru@intolog.fi

Henri Pajukoski

Asennus
GSM 040 417 7725
henri.pajukoski@intolog.fi

Haluatko kokonaisvaltaisen suunnitelman ja
kalustuksen varastoosi ja työtilaasi?

Etusivun lomake