Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Suomen Toimitilakaluste Oy / Intolog Oulu

Puh. 020 778 0860
Hiltusentie 27, 90620 Oulu
myynti@toimitilakaluste.fi
Sijainti kartalla >




Toimintamme laajentuessa Keski-Pohjanmaan ja Pohjanmaan alueelle yrityksen nimi on muuttunut Suomen Toimitilakaluste Oy:ksi. Jatkamme edelleen Intolog-ketjun jäsenenä. Elokuussa avasimme toimipisteen Vaasan Runsoriin, Yrittäjänkatu 3, 65380 VAASA.

Myynti

Jorma Vesala

Myynti
Puh. 020 778 0862 / GSM 0400 603 325
jorma.vesala@toimitilakaluste.fi

Kaj Katainen

Myynti
Puh. 020 7780861/GSM 040 8092988
kaj.katainen@toimitilakaluste.fi

Risto Kellokumpu

Myynti
Puh. 020 778 0867 / GSM 040 635 8335
risto.kellokumpu@toimitilakaluste.fi

Pasi Laine

Myynti ja varasto
Puh. 020 776 8280 / GSM 040 482 4165
pasi.laine@toimitilakaluste.fi

Marika Rantala

Marika Rantala

Myynti, Pohjanmaa
Puh. 040 503 0550
marika.rantala@toimitilakaluste.fi

Pekka Ketelä

Myynti ja varasto, Pohjanmaa
Puh. 040 147 2550
pekka.ketela@toimitilakaluste.fi

Anne Vesala

Talous ja markkinointi
020 778 0863 / GSM 040 708 2442
anne.vesala@toimitilakaluste.fi

Asennus ja huolto

Eero Suutari

Asennus
GSM 040 505 9381
eero.suutari@toimitilakaluste.fi

Veli Hauru

Asennus
GSM 040 763 6673
veli.hauru@toimitilakaluste.fi

Henri Pajukoski

Asennus
GSM 040 417 7725
henri.pajukoski@toimitilakaluste.fi

Haluatko kokonaisvaltaisen suunnitelman ja
kalustuksen varastoosi ja työtilaasi?

Etusivun lomake