Vaasa

Vaasan toimipiste

Suomen Toimitilakalusteen Vaasan myymälä palvelee Vaasassa asioivia asiakkaitamme maanantaista lauantaihin. 

Yhteystiedot

Osoite: Yrittäjänkatu 3, 65380 Vaasa
Aukioloajat: maanantai-lauantai klo 8-16
Puhelinnumero: 040 503 0550
Sähköpostiosoite: myynti@stoka.fi

Tarkemmat saapumisohjeet saat klikkaamalla karttaa.

Myynti

Kaj Katainen

Myynti

Puh. 020 7780861 /GSM 040 8092988
kaj.katainen@stoka.fi

Risto Kellokumpu

Myynti

Puh. 020 778 0867 / GSM 040 635 8335
risto.kellokumpu@stoka.fi

Pasi Laine

Myynti ja varasto
Puh. 020 776 8280 / GSM 040 482 4165
pasi.laine@stoka.fi

TapioKetela

Tapio Ketelä

Myynti, Pohjanmaa
Puh. 040 1306 300
tapio.ketela@stoka.fi

jannekurkela

Janne Kurkela

Myynti, Pohjanmaa
Puh. 040 733 7332
janne.kurkela@stoka.fi

Jukka_Backman

Jukka Backman

Myynti / Försäljning, Keski-Pohjanmaa ja Pohjanmaa
Puh. 040 484 3302
jukka.backman@stoka.fi

Marika Rantala

Marika Rantala

Myynti / Försäljning, Pohjanmaa
Puh. 040 503 0550
marika.rantala@stoka.fi

Pekka Ketelä

Myynti ja varasto, Pohjanmaa
Puh. 040 147 2550
pekka.ketela@stoka.fi

Asennus ja huolto

Eero Suutari

Asennus
GSM 040 505 9381
eero.suutari@stoka.fi

Veli Hauru

Asennus
GSM 040 763 6673
veli.hauru@stoka.fi

Henri Pajukoski

Asennus ja huolto, varastoautomaatit
GSM 040 417 7725
henri.pajukoski@stoka.fi